Оголошення

УКРАЇНА

ЯБЛУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАРШІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

Від 17.03.2020 року                        № 14 - р                                 с. Григорівка

 

Про запобігання поширення на території

Яблунівської сільської ради Баришівського району

Київської області гострої  распіраторної хвороби

COLID-19, спричиненої вірусом SARS –CoV-2

 

Відповідно до Законів України «Про місцеві державі адміністрації» та «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COLID-19, рішень Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року (протокол № 3) та 16 березня 2020 року № 148 «Про дистанційну роботу на період карантину», рішень  постійної комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації Баришівської районної державної адміністрації від 12 березня 2020 року (протокол № 2) та 17 березня 2020 року                 (протокол № 3), згідно Розпорядження  Баришівської районної  державної адміністрації Київської області «Про запобігання поширення на території Баришівського району   Київської області гострої  распіраторної хвороби COLID-19 , спричиненої вірусом SARS –CoV-2»   № 54 від 17.03.220 року,  зважаючи на актуальність загрози поширення епідеміологічної ситуації в Україні та з  метою попередження поширення корона вірусу COLID-19 на території Яблунівської сільської ради:

В. о. директора  Яблуневої ЗОШ І-ІІІ ступенів Скорині Т.І.  забезпечити:

Організацію виконанееня та контроль за дотриманням на території Яблунівської сільської ради вимог постанов Кабінту Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211, від 16 березня 2020 року № 215, відповідно до яких з 12 березня до 3 квітня 2020 року установлено карантин та заборонено:

1.2.Відвідування закладів освіти її здобувачами до 3 квітня 2020 року;

1.3. З 17 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

2. З 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, тощо);

закладів культури, торгівельного і побутового обслуговування населення (базар):

3)  ФОП Візір С.І., ФОП Лепіска В.Б. забезпечити безперебійну роботу закладів  роздрібної торгівлі   продуктами харчування  населення.

4) Заборонити  регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів  автомобільним транспортом на території Яблунівської сільської ради (маршрутним таксі).

5) Працівникам культури Яблунівської сільської ради  на період введення карантину  оформити  чергову основну відпустку з 18 березня  2020 року по 03 квітня 2020 року.

5.1.) Контроль  та нагляд  за матеріальними цінностями залишити за працівниками культури.

6) Рекомендувати організаціям, які працюють на підпорядкованій нами раді , зокрема  Якуші С.В. керівнику ПРОДУКТ міт ПЛЮС організацію позмінної роботи та дотримання санітарних норм.

7)  Скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян  Яблунівською  сільської радою.

8) Працівникам Яблунівської сільської ради  запровадити  дистанційний  режим, перебування на постійному мобільному зв’язку, систематичної перевірки електронної пошти та надання відповіді на листи, виконання впродовж робочого часу посадових обов’язків у повному обсязі, роботи в режимі реального часу через Інтернет.

9) Всім жителям Яблунівської сільської ради  дотримуватись інформаційно – роз’яснювальної  роботи щодо дотримання санітарно – гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією.

10) При необхідності щодо надання медичної допомоги в телефонному режимі зв’язуватись з сімейним лікарем, з яким громадянин уклав декларацію, а також    звертатись до   головного лікаря НКП «Центр ПМСД»   Баришівської  РДА                        Ковриги П.О.,   тел. 067-890-99-64.

11) Секретарю Яблунівської сільської ради Батюк Л.І. щодня до 16.30 інформувати Баришівську районну державну адміністрацію в електронному вигляді інформацію про здійснення заходів щодо  запобігання короно вірусом для її узагальнення та її інформування керівництв Київської області на електронну адресу: baruoms@ukr.net

12) Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Яблунівський сільський голова               підпис                                        М.П.Холявко

УКРАЇНА

ЯБЛУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАРШІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

Від 12.03.2020 року                        № 12 - р                                 с. Григорівка

 

 

Про тимчасове призупинення освітнього

процесу у  закладах загальної середньої                                                                      освіти на території Яблунівської сільської ради

 

         Відповідно до  ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1/9-154 щодо запровадження карантину в закладах освіти усіх типів та форм власності, наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 11.03.2020 № 64 «Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах освіти усіх типів та форм власності», рішення позачергового засідання постійної комісії Баришівської районної державної адміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 12.03.2020 № 2), з метою попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом і гострих респіраторних інфекцій та уникнення епідемічних ускладнень:

 1. Призупинити тимчасово з 12 березня  по 03 квітня 2020 року  освітній процес у  закладах загальної середньої освіти Яблуневої ЗОШ І-ІІІ ступенів в зв’язку з карантином.

2. Заборонити проведення масових заходів у закладах освіти та культури  до завершення карантину на території Яблунівської сільської ради.

  3. Ознайомити з Розпорядженням всіх працівників культури Яблунівської сільської ради під особистий підпис, а  саме:

Директора БК с. Григорівка – Івасенка І.О.

Художнього керівника БК с.Григорівка – Мартиненка Л.О.

Бібліотекаря с. Яблуневе -  Малій І.М.

Бібліотекаря сіл Дубове, Хмельовик – Громову В.Г.

Завклуба  с. Дубового- Талалая О.С.

Завклуба с. Хмельовик – Громова Г.П.

       4. Секретарю Яблунівської сільської ради Л.І.Батюк  розмістити  Розпорядження  на сайті Яблунівської сільської ради .

       5. Контроль за виконанням  залишаю за собою.

 

 

Яблунівський сільський голова                   підпис                                       М.П.Холявко

УКРАЇНА

ЯБЛУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАРШІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

Від 11.03.2020 року                        № 11 - р                                  с. Григорівка

 

Про скликання позачергової  39 сесії сьомого

скликання Яблунівської сільської ради

На підставі п.9 ст.46Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати засідання тридцять дев’ятої  позачергової   сесії Яблунівської  сільської ради сьомого скликання25 березня   2020 року  о 13.00  годині у приміщенні Яблунівської сільської ради

Повістка денна:

Про затвердження  Порядку  проведення громадського обговорення з питань добровільного приєднання до об’єднаної територіальної громади .

Про підсумки виконання бюджету Яблунівської сільської ради  за 2019 р

Про затвердження плану роботи Яблунівської сільської ради на 2020 рік

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів та плану – графіку здійснення заходів  відстеження результативності діючих регуляторних актів, прийнятих сільською радою.

Про внесення змін до рішення №557-38-07 від 16.12.2019 року «Про місцевий бюджет на 2020 рік» (Оплата за харчування).

  Про скасування рішення № 533-36 -07  від 29.07.2019 року  «Про встановлення розмірів платних послуг на території Яблунівської сільської ради»   № 60-05-07 від 29 березня  2016  року».                                                                                                                                                                               7. Про  попередження щодо проходження системи центрального водопостачання для сіл Яблуневе, Григорівка по вул. Жовтневій в   с. Григорівка від буд.12 до № 24.                                                                                                8.Про розмежування  земельної ділянки  Яблуневої ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка знаходиться в комунальній власності Яблунівської сільської ради (загальна площа 2.0929 га) та надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо землеустрою під будівництво дитячого садочка (реконструкція шкільних майстерень) за адресою:  с. Яблуневе, вул. Шевченка, 1/3, кадастровий номер 3220288701:25:006:0001.                                                          

 9.Про затвердження містобудівної документації для сіл Хмельовик та Дубове.

10.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Хмельовик та Дубове .                                                                                                                                                            11.Розгляд заяв громадян  по земельних питаннях .                                                                                                                 12.Про поновлення Договору  про надання послуг до сайту еracs.com.ua Яблунівською сільською радою

Яблунівський сільський голова                 підпис                                      М.П.Холявко

 

Затверджений документ державного планування Генеральний план:

с.Дубове Баришівського району Київської області

с. Хмельовик  Баришівського району Київської області

Заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документів державного планування:

с. Хмельовик

с. Дубове

 

ДОВІДКА про КОНСУЛЬТАЦІЇ с. Дубове

ДОВІДКА про КОНСУЛЬТАЦІЇ с. Хмельовик

 

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН -  село ХМЕЛЬОВИК  1. Пояснювальна записка

                                                                             2. Звіт

                                                                             3. Система розселення

                                                                             4. Схема розташування населеного пункту

                                                                             5. План існуючого використання території

                                                                             6. Схема планувальних обмежень

                                                                             7. Генеральний план /основне креслення/

                                                                             8. Схема проектних планувальних обмежень

                                                                             9. Схема вуличної мережі

                                                                            10. Схема інженерного обладнання території

                                                                             11. Схема інженерної підготовки

 

 

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН - село ДУБОВЕ    1. Пояснювальна записка

                                                                  2. Звіт

                                                                  3. Основне креслення № 1

                                                                  4. Основне креслення № 2

                                                                  5. Схема інженерних мереж

                                                                  6. Мережі сільського і зовнішнього транспорту

                                                                  7. План використання території

                                                                  8. Схема інженерної підготовки

                                                                  9. Схема планувальних обмежень

                                                                 10. Схема проектних планувальних обмежень

 

 

УКРАЇНА

ЯБЛУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАРШІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

Від 14.02.2020 року                        №  9 - р              с. Григорівка

 

 

Про скликання позачергової  39 сесії сьомого

 скликання Яблунівської сільської ради

На підставі п.9 ст.46Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати засідання тридцять дев’ятої  позачергової   сесії Яблунівської  сільської ради сьомого скликання 04 березня   2020 року  о 13.00  годині у приміщенні Яблунівської сільської ради

Повістка денна:

1.Про затвердження  Порядку  проведення громадського обговорення з питань добровільного приєднання до об’єднаної територіальної громади .

2.Про підсумки виконання бюджету Яблунівської сільської ради  за 2019 р

3.Про затвердження плану роботи Яблунівської сільської ради на 2020 рік

4.Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів та плану – графіку здійснення заходів  відстеження результативності діючих регуляторних актів,прийнятих сільською радою.

5.Про внесення змін до рішення №557-38-07 від 16.12.2019 року «Про місцевий бюджет на 2020 рік».

 6. Про скасування рішення № 533-36 -07  від 29.07.2019 року  «Про встановлення розмірів платних послуг на території Яблунівської сільської ради»   № 60-05-07 від 29 березня  2016  року».                                                                                                                          7. Про  попередження щодо проходження системи центрального водопостачання для сіл Яблуневе, Григорівка по вул. Жовтневій в  с. Григорівка від буд.12 до № 24.                                                                                                              

 8.Розгляд заяв громадян  по земельних питаннях ( 38 питань).

 

Яблунівський сільський голова                   (підпис)                               М.П.Холявко

 

 

УКРАЇНА

ЯБЛУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАРШІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

Від 27.01.2020 року                        № 4 - р               с. Григорівка

 

 

Про скликання позачергової39 сесії сьомого

скликання Яблунівської сільської ради

 

На підставі п.9 ст.46Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати засідання тридцять дев’ятої  позачергової   сесії Яблунівської  сільської ради сьомого скликання 04 лютого 2020 року  о 14.00  годині у приміщенні Яблунівської сільської ради

 

 

Повістка денна:

 

 1. Про затвердження  Порядку  проведення громадського обговорення з питань добровільного приєднання до об’єднаної територіальної громади .
 2. Про підсумки виконання бюджету Яблунівської сільської ради  за 2019 рік .
 3. Про затвердження плану роботи Яблунівської сільської ради на 2020 рік.
 4. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів та плану – графіку здійснення заходів  відстеження результативності діючих регуляторних актів, прийнятих сільською радою на 2020 рік.
 5. Про внесення змін до рішення №557-38-07 від 16.12.2019 року «Про місцевий бюджет на 2020 рік».
 6. Розгляд заяви сільського голови про відпустку.
 7. Розгляд заяв громадян  по земельних питаннях.

 

 

Яблунівський сільський голова                                    М.П.Холявко

ОГОЛОШЕННЯ

УКРАЇНА

ЯБЛУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАРШІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 27.01.2020 року                        № 4 - р               с. Григорівка

 

Про скликання позачергової39 сесії сьомого скликання Яблунівської сільської ради

На підставі п.9 ст.46Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати засідання тридцять дев’ятої  позачергової   сесії Яблунівської  сільської ради сьомого скликання 29 січня 2020 року  о 14.00  годині у приміщенні Яблунівської сільської ради

Повістка денна:

 1. Про затвердження  Порядку  проведення громадського обговорення з питань добровільного приєднання до об’єднаної територіальної громади .
 2. Про підсумки виконання бюджету Яблунівської сільської ради  за 2019 рік .
 3. Про затвердження плану роботи Яблунівської сільської ради на 2020 рік.
 4. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів та плану – графіку здійснення заходів  відстеження результативності діючих регуляторних актів, прийнятих сільською радою на 2020 рік.
 5. Про внесення змін до рішення №557-38-07 від 16.12.2019 року «Про місцевий бюджет на 2020 рік».
 6. Розгляд заяви сільського голови про відпустку.
 7. Розгляд заяв громадян  по земельних питаннях.

Яблунівський сільський голова                                    М.П.ХолявкоОГОЛОШЕННЯ

10 жовтня 2019 року о 13.00 в приміщенні
ЯБЛУНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗА АДРЕСОЮ:
с. Григорівка, вул. Щаслива, 36А/1 (Будинок культури)
ВІДБУДЕТЬСЯ 37 ЧЕРГОВА СЕСІЯ СЬОМОГО
СКЛИКАННЯ З ПОВІСТКОЮ ДЕННОЮ:
1. Про розроблення стратегічної екологічної оцінки  проекту документу

 державного планування Генерального плану для сіл Хмельовик та Дубуве

Яблунівської сільської ради Баришівського району Київської області.
2. Про внесення змін до рішення № 445-31-07 від 15.12.2018 року «Про місцевий
бюджет на 2019 рік»
3. Розгляд заяв по земельних питаннях.

Сільський голова                         М.П.Холявко


Яблунівська сільська рада 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.10.2019 року  № 28-р  с. Григорівка

Керуючись ст. 144 Конституції України, п.1, 20 ч.4,ст.42, п.8 ст.59, ст.78 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Розпорядження Яблунівської сільської ради №14-р від 22.08.2019 року «Про зупинення дії рішення Яблунівської сільської ради  від 17.07.2018 року «Про пропозицію щодо ініціювання добровільного приєднання до територіальної громади міста обласного значення Березань та її громадське обговорення» та «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення з питань добровільного приєднання до територіальної громади міста обласного значення Березань», взявши до уваги Розпорядження 16-р від 06.09.2018 року «Про не набрання чинності», в зв»язку з тим, що по даний час зауваження та пропозиції щодо незаконності обговорення порядку проведення громадських обговорень по питанню добровільного приєднання до територіальної громади міста обласного значення Березань вважаю за необхідним:

1. Усунути недоліки згідно Розпорядження № 14-р від 22.08.2018 р.

2. Секретарю Яблунівської сільської ради Батюк Л.І. донести до відома дане Розпорядження депутатам: Кожушко Т.А.; Войтовичу А.І.; Крячку М.Г.; Гуцалу С.П.; Лінчаку М.І.; Глушко Л.В.; Сухомлин А.П.; Жилі В.О.

3.Розмістити дане розпорядження на дошці оголошень Яблунівської сільської ради та на сайті Яблунівської сільської ради.

Сільський голова              підпис                        М.П.Холявко


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛА ДУБОВЕ ЯБЛУНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БАРИШІВСЬКОГО

РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 • Звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування проекту генерального плану села Дубове Яблунівської сільської ради Баришівського району Київської області, котрий є основним видом містобудівної документації, який призначений для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території села Дубове був розроблений на підставі рішення сесії сільської ради №534-37-07 від 23.10.2019 року. Генеральним планом населеного пункту визначено основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території села, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного благоустрою, захисту громадян та місцевості від небезпечних техногенних та природних процесів, охорони навколишнього природного середовища. У ході виконання стратегічної екологічної оцінки, а головним чином у звіті про стратегічну екологічну оцінку, розглянуті заходи із забезпечення екологічної безпеки та покращення здоров’я населення села Дубове.
 • Орган, що приймає рішення про затвердження документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку – Яблунівська сільська рада Баришівського району Київської області.
 • Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій і зауважень у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки здійснюється відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»:

а) дата початку та строки здійснення процедури: від 15 листопада 2019 року і триває до 14 грудня 2019 року (30 днів)

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень у письмовому вигляді, а саме на поштову адресу: 09631, Київська область, Баришівський район, с. Григорівка, вул.Щаслива 36-А/1 та в електронному вигляді, а саме на електронну скриньку Яблунівської сільської ради – yabluneve.silskarada@ukr.net.

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: громадські слухання відбудуться 27 листопада  2019 року о 10:00 у приміщенні Будинку культури Яблунівської сільської ради за адресою: Київська область, Баришівський район, , село Григорівка, вул.Щаслива 36-А/1.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися зі звітом про стратегічну екологічну оцінку проекту  документу державного планування генерального плану села Дубове – Яблунівська сільська рада Баришівського району Київської області, село Григорівка, вул.Щаслива 36-А/1.

ґ) із проектом звітів можна ознайомитись на офіційному сайті Яблунівської сільської ради


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛА ХМЕЛЬОВИК ЯБЛУНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БАРИШІВСЬКОГО

РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 • Звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування проекту генерального плану села Хмельовик Яблунівської сільської ради Баришівського району Київської області, котрий є основним видом містобудівної документації, який призначений для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території села Хмельовик був розроблений на підставі рішення сесії сільської ради №534-37-07 від 23.10.2019 року. Генеральним планом населеного пункту визначено основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території села, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного благоустрою, захисту громадян та місцевості від небезпечних техногенних та природних процесів, охорони навколишнього природного середовища. У ході виконання стратегічної екологічної оцінки, а головним чином у звіті про стратегічну екологічну оцінку, розглянуті заходи із забезпечення екологічної безпеки та покращення здоров’я населення села Хмельовик.
 • Орган, що приймає рішення про затвердження документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку – Яблунівська сільська рада Баришівського району Київської області.
 • Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій і зауважень у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки здійснюється відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»:

а) дата початку та строки здійснення процедури: від 15 листопада 2019 року і триває до 14 грудня 2019 року (30 днів)

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень у письмовому вигляді, а саме на поштову адресу: 09631, Київська область, Баришівський район, с. Григорівка, вул.Щаслива 36-А/1 та в електронному вигляді, а саме на електронну скриньку Яблунівської сільської ради – yabluneve.silskarada@ukr.net.

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: громадські слухання відбудуться 27 листопада  2019 року о 11:00 у приміщенні Будинку культури Яблунівської сільської ради за адресою: Київська область, Баришівський район, , село Григорівка, вул.Щаслива 36-А/1.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися зі звітом про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування генерального плану села Хмельовик – Яблунівська сільська рада Баришівського району Київської області, село Григорівка, вул.Щаслива 36-А/1.

ґ) із проектом звітів можна ознайомитись на офіційному сайті Яблунівської сільської ради

До уваги жителів с. Дубового та с. Хмельовик!

27 листопада  2019 року о 10.00 в приміщенні БК с. Григорівка відбудуться  громадські  обговорення по Генеральних планах с. Дубове та с. Хмельовик.

Для бажаючих буде організований під»їзд від клубів с. Дубове та с. Хмельовик. Від»їзд — 9.45


УКРАЇНА

ЯБЛУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАРШІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Від 09.12.2019 року                        № 37 — р             с. Григорівка

   

 Про скликання чергової  38 сесії сьомого

 скликання Яблунівської сільської ради

На підставі п.9 ст.46Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати засідання тридцять восьмої  чергової   сесії Яблунівської  сільської ради сьомого скликання 16 грудня   2019 року  о 13.00  годині у приміщенні Яблунівської сільської ради з повісткою денною:

1.Про бюджет Яблунівської сільської ради на 2020 рік.

2.Про затвердження штатного розпису Яблунівської сільської ради з 01.01.2020 року та умов  оплати працівників апарату органу місцевого самоврядування.

 1. Про заключення договору по водопостачанню та передачу в оренду магістралей ТОВ «Яготин водопостачання».

4.Про хід виконання Програм у 2019 році.

5.Про прийняття Програм на 2019 рік:

 • Соціально – економічного та культурного розвитку Яблунівської сільської ради на 2019 рік.
 • Програма організації харчування учнів Яблуневої ЗОШ І-ІІІ ступенів..
 • Сільської програми «Турбота».
 • Сільської Програми відпочинку та оздоровлення дітей Яблуневої ЗОШ І-ІІІ ступенів.
 • Програми «Назустріч дітям».
 • Про прийняття програми благоустрою, озеленення та поліпшення стану довкілля населених пунктів Яблунівської сільської ради на 2019 рік, Правил благоустрою та утримання індивідуальних будівель.
 • Про затвердження цільової Програми підтримки і розвитку
 • фізичної культури сіл Яблунівської сільської ради на 2020-2021 р.р.
 • Програми кладовища.
 • Програми зайнятості населення.

6.Про присвоєння  рангів сільському голові та секретарю ради.

7.Розгляд заяв по земельних питаннях.

8.Різне (Розгляд  заяви – скарг Балаян М.А.).

 

Яблунівський сільський голова                                     М.П.Холявко


Про приєднання до громади

ПРОЕКТ

Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного

приєднання до Студениківської об’єднаної територіальної громади

 1. Цей Порядок визначає вимоги, організацію і процедуру проведення громадського обговорення з питань добровільного приєднання до Студениківської  об’єднаної територіальної громади відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад (далі громадське обговорення).
 2. Громадське обговорення  проводиться у формі громадського слухання. Під час громадського обговорення може проводитися одне або більше громадських слухань.
 3. Ініціює проведення громадського  слухання Яблунівської сільський  голова.
 4. Розпорядження про проведення громадського слухання повинне містити інформацію про:
 • питання що виносяться на обговорення (порядок денний);
 • цільову аудиторію (жителів окремого населеного пункту чи громади в цілому);
 • дату та час проведення;
 • місце проведення;
 • осіб, відповідальних за проведення громадського слухання;
 • строк та спосіб оприлюднення розпорядження про проведення громадського слухання.
 1. Розпорядження про проведення громадського слухання оприлюднюється шляхом розміщення на інформаційних стендах чи у інший спосіб встановлений таким розпорядженням не пізніше як за  три дні до проведення громадського слухання. Додатково можуть вживатися інші заходи для інформування цільової аудиторії, у тому числі в день проведення громадського слухання.
 2. Участь у громадському слуханні є добровільною. Ніхто не може бути примушений до участі чи неучасті у громадському слуханні. Громадське слухання є повноважним незалежно від кількості його учасників.
 3. До початку громадського слухання особа відповідальна за його проведення проводить реєстрацію учасників. Підставою для реєстрації є  документ який посвідчує особу та дає можливість встановити вік та місце проживання учасника слухань.
 4. Право голосу на громадському слуханні мають дієздатні громадяни України яким на день його проведення виповнилося 18 років та які проживають в межах відповідного населеного пункту чи територіальної громади. Рішення громадського слухання приймається шляхом  особистого, вільного та відкритого голосування  більшістю голосів присутніх.
 5. Яблунівський сільський голова чи особа відповідальна за проведення громадського слухання, відкриває громадське слухання, інформує  про питання для обговорення, організовує вибори  головуючого на громадському слуханні та секретаря громадського слухання. Головуючий та секретар обираються з числа учасників громадського слухання, що мають право голосу. Головуючий керує ходом проведення громадського слухання, забезпечує додержання порядку та послідовності  розгляду питань. Секретар здійснює підрахунок голосів та веде протокол громадського слухання.
 6. Головуючий протягом двох робочих днів з дня проведення громадського слухання подає Яблунівському сільському голові підписаний протокол громадського слухання в якому зазначається:
 • дата проведення громадського слухання;
 • імена головуючого та секретаря;
 • кількість та імена учасників (загалом та з правом голосу);
 • питання що виносяться на слухання;
 • узагальнений зміст виступів осіб, що взяли участь в обговоренні;
 • результати голосування;
 • рішення прийняте за результатами слухань.

Логін: *

Пароль: *